List of registered teams

Club Category Team name
BK Forward Pojkar 9 (födda 2010) BK Forward Svart
BK Forward Pojkar 9 (födda 2010) BK Forward Gul
Grythyttans IF Pojkar 9 (födda 2010) Grythyttans IF
Hampetorp-Odensbackens IF Pojkar 8 (födda 2011) Hampetorp-Odensbackens IF
IFK Askersund Pojkar 8 (födda 2011) IFK Askersund
IFK Lindesberg Pojkar 11 (födda 2008) IFK Lindesberg
IFK Lindesberg Flickor 11/12 (födda 2007/08) IFK Lindesberg
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2008) IK Sturehov Röd
IK Sturehov Pojkar 11 (födda 2008) IK Sturehov Blå
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2011) Karlslunds IF HFK 2
Karlslunds IF HFK Pojkar 8 (födda 2011) Karlslunds IF HFK 1
Karslund hfk P12 Pojkar 7 (födda 2012) Karslund hfk P12 blå
Karslund hfk P12 Pojkar 7 (födda 2012) Karslund hfk P12 röd
KIF DFF Flickor 11/12 (födda 2007/08) KIF DFF
LekebergFjugesta IF Flickor 11/12 (födda 2007/08) LekebergFjugesta IF
Syrianska E Pojkar 7 (födda 2012) Syrianska E
Syrianska Eskilstuna IF Pojkar 9 (födda 2010) Syrianska Eskilstuna IF
Syrianska FC Pojkar 8 (födda 2011) Syrianska FC
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Pojkar 8 (födda 2011) ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Pojkar 8 (födda 2011) ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 7 (födda 2012) Örebro Syrianska IF Ungdom Röd
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 7 (födda 2012) Örebro Syrianska IF Ungdom Gul
Örebro Syrianska IF Ungdom Pojkar 11 (födda 2008) Örebro Syrianska IF Ungdom
Örebro Syrianska IF Ungdom Flickor 8/9 (födda 2010/11) Örebro Syrianska IF Ungdom 2
Örebro Syrianska IF Ungdom Flickor 8/9 (födda 2010/11) Örebro Syrianska IF Ungdom 1
Örebro Syrianska IF Ung F08/09 Flickor 11/12 (födda 2007/08) Örebro Syrianska IF Ung F08/09 Gul
Ö-Syrianska IF Ung Pojkar 9 (födda 2010) Ö-Syrianska IF Ung
Ö-Syrianska IF Ung Flickor 8/9 (födda 2010/11) Ö-Syrianska IF Ung F10/11
Ö-Syrianska IF Ung Flickor 11/12 (födda 2007/08) Ö-Syrianska IF Ung Röd
Örebro Syrianska IF Ung Ullmax Hälls Diskteknik ElfirmanAB Ballonglandet GB Glass